mentorink sertifika blog

Gönüllü mentorluk yap, sertifikayı kap!

Yeni nesil mentorluk platformu Mentorink kullanıcılarına ayrıcalıklar tanımaya devam ediyor!

Başladığı günden beri Mentorink, mentorluğa hem yeni bir anlam kattı, hem de kullanıcıları kısa sürede kişisel gelişimlerinde fark yarattılar. Yani mentorluk daha sürprizli, daha interaktif, ve kişisel gelişime öncelik veren bir hal aldı. Nasıl mı?

Deneyimlerini paylaşmak, hedeflerinin peşinden koşmak, gelişmek ve büyümek hayaliyle Mentorink’e gelen ve birbirini hiç tanımayan kullanıcılar akıllı algoritma sayesinde mentor-menti olarak eşleştiler. Böylece başta birbirini hiç tanımayan iki insanin hikâyesi birleşip, birbirine destek olan ve yeni fırsatlar doğuran bir başarı hikâyesine döndü. İşte sürprizli kısım buradan geldi.

Mentorink, bu mentorluk etkileşimini her daim canlı kılmak için kullanıcılarına her türlü online araçları sundu ve en populer içeriklerle (video, makale vb.) kullanıcılarını daha da donanımlı kılmayı başardı. Bu nedenle interaktif bir ortam yarattı, mentorluk ilişkileri hiç monotonlaşmadı.

Peki kişisel gelişimi nasıl hızlandırdı derseniz: kullanıcıların mentorluk esnasında birbirlerine kattıkları deneyim ve öğretiler şüphesiz ki paha biçilemez. Her mentorluk seansı mentoru ve mentiyi daha iyi ve daha donanımlı bir birey haline getirdi. Kimi kullanıcılar yeni bir iş yeni bir staj imkânı buldu, kimi kullanıcılar iş yerlerinde terfi aldı, kimileri ise daha mutlu ve ne istediğini bilen bireyler oldular.

Ve Mentorink bu başarı hikayelerini daha görünür ve tanınır kılmak için yeni bir uygulama başlattı: Mentorink kullanıcılarına özel online bir “Başarı Sertifikası”. Twitter ve Facebook’ta paylaşılabilen, Linkedin profiline eklenebilen bu sertifika ile Mentor ve Mentilerin CV’leri daha da güçlendi, başarı hikâyelerini herkes duydu ve başkalarına örnek oldu. Dilden dile dolaştı, şimdi de bu yazı ile sana ulaştı.

Bu başarı hikayelerinden sadece birkaçı:

 

Bu topluluğun bir parçası olmak ve sen de bir başarı hikayesi yazmak ister misin?

Hemen tıkla, sen de bu başarının bir parçası ol! Mentorink

 

One thought on “Gönüllü mentorluk yap, sertifikayı kap!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir